Програмне забезпечення для автоматизації мобільної торгівлі за допомогою мобільних пристроїв (смартфони, планшетні комп’ютери) під управлінням ОС Android версії 2.2 і вище. Автоматизує різні види діяльності торгових представників і мерчендайзерів оптових і дистриб’юторських фірм, підприємств-виробників.

Continue reading »

 

Програмне забезпечення для автоматизації мобільної торгівлі за допомогою мобільних пристроїв (комунікатори, термінали збору даних, смартфони, кишенькові персональні комп’ютери) під управлінням ОС Microsoft ® Windows Mobile 2003/2003 SE/5.0/6.0/6.1/6.5. Автоматизує різні види діяльності торгових представників і мерчендайзерів оптових і дистриб’юторських фірм, підприємств-виробників.

Continue reading »

 

Програмне забезпечення для автоматизації та оптимізації роботи офіціантів у закладах HoReCa (ресторани, кафе, бари) за допомогою мобільних пристроїв (смартфони, планшетні комп’ютери) під управлінням ОС Android версії 2.2 і вище.

Continue reading »

 

Програмне забезпечення для автоматизації роботи керівників, супервайзерів, менеджерів, які контролюють роботу мобільних співробітників (наприклад, торгових представників, експедиторів, страхових агентів). “Map9″ встановлюється на настільний комп’ютер (ноутбук) керівника (менеджера, супервайзера) в офісі, і є ефективним інструментом контролю переміщень мобільних співробітників з використанням технології GPS.  Continue reading »

© 2012 "Агент Плюс" у Хмельницькому Suffusion theme by Sayontan Sinha