Програмне забезпечення для автоматизації мобільної торгівлі за допомогою мобільних пристроїв (комунікатори, термінали збору даних, смартфони, кишенькові персональні комп’ютери) під управлінням ОС Microsoft ® Windows Mobile 2003/2003 SE/5.0/6.0/6.1/6.5. Автоматизує різні види діяльності торгових представників і мерчендайзерів оптових і дистриб’юторських фірм, підприємств-виробників.

Призначення
Програмне забезпечення “Автоматизована мобільна система Агент +” (АМС “Агент +”) призначене для автоматизації мобільної торгівлі за допомогою мобільних пристроїв (смартфони, ТСД) під управлінням ОС Windows Mobile версії 2003 і вище. АМС «Агент +» дозволяє автоматизувати різні види діяльності торгових представників оптових і дистриб’юторських фірм, експедиторів підприємств-виробників, приватних підприємців і працівників фірм, що мають власні магазини або торгові точки.

Функціональні можливості

АМС “Агент +” випускається в трьох конфігураціях: «Лайт», «Стандарт» і «Інвент».


АМС “Агент + Лайт”
Базові потреби мобільних співробітників (торгових представників, агентів, мерчендайзерів) за межами офісу з підтримкою мобільного обміну даними.
Впровадити АМС “Агент + Лайт” максимально просто! Готовий до установки модуль інтеграції дозволяє почати роботу відразу, не залучаючи фахівців з впровадження.

АМС “Агент + Стандарт”
Розширений набір функцій для мобільних співробітників (торгових представників, агентів, мерчендайзерів) за межами офісу, який включає ряд додаткових можливостей.

АМС “Агент + Інвент”
Максимальний набір функцій для мобільних співробітників (торгових представників, агентів, мерчендайзерів), який дозволить задіяти всі можливості мобільних пристроїв (КПК, комунікаторів, ТСД).

Функціональні можливості

Лайт

Стандарт

Інвент

Оперативний збір та обробка заявок на поставку товарів: торговий агент приїжджає в торгову точку, швидко і чітко в мобільному пристрої оформляє електронну заявку на поставку товарів.

+

+

+

Облік взаєморозрахунків з Клієнтом: торговий агент може відслідковувати платежі та борги кожного Клієнта.

+

+

+

Історія продажів кожного Клієнта: торговий агент легко може побачити історію продажів товарів для кожного Клієнта заздалегідь, до приїзду в торгову точку, без паперової тяганини.

+

+

+

Оформлення документів з урахуванням знижок, в тому числі і індивідуальних для кожного Клієнта.

+

+

+

Двосторонній мобільний обмін даними: на початку робочого дня торговий агент включає мобільний пристрій для завантаження в АМС “Агент +” даних про залишки товару на складі, про ціни з облікової системи в офісі. Не потрібно їхати в офіс, роздруковувати прайс-листи, переписувати залишки товару. Після закінчення робочого дня агенту також не потрібно їхати в офіс: достатньо вивантажити дані з АМС “Агент +” в облікову систему. Передбачена можливість вивантаження з центральної БД в мобільний пристрій документів будь-якого виду, що підтримуються цим пристроєм.

+

+

+

Відображення картинок (фотографій) товарів на екрані мобільного пристрою торгового агента.

+

+

+

Облік касових операцій: торговий агент вносить дані про прийняття готівкових коштів від Клієнта.

-

+

+

Мерчендайзинг: моніторинг викладки товарів, товарів-конкурентів, характеристик товарів, стану обладнання; фотографування вітрин.

-

+

+

Анкетування: торговий агент може проводити різні опитування у торгових точках, фіксувати пропозиції щодо вдосконалення роботи Вашої Компанії, вносити побажання Клієнтів за асортиментом товарів і ін

-

+

+

Підтримка GPS: фіксування GPS-координат місць створення документів в мобільному пристрої, GPS-координат пересування торгових агентів; відображення в настільних облікових системах карт переміщень торгових агентів і місць створення документів.

-

+

+

Підтримка фотографування: фотографування з прив’язкою фотографій до документів в мобільному пристрої; можливість вказівки коментарів до фотографій; відправка фотографій в офіс за допомогою мобільного обміну даними

-

+

+

Планування відвідувань торговельних точок, контроль виконання планів, відображення нерезультативних відвідувань.

-

+

+

Планування продажів товарів в розрізі категорій товарів, контроль виконання планів.

-

+

+

Облік реалізації товарів: торговий агент може бачити стан відправленої заявки, чи створений документ на відвантаження товару Клієнтові.

-

+

+

Облік надходжень товарів: торговий агент може відображати операції закупівлі товарів чи повернення товарів від Клієнтів.

-

+

+

Постановка завдань для торгового агента: завдання створюються в офісі і передаються в мобільний пристрій торгового агента; контролюється хід виконання завдань.

-

+

+

Багатомовний користувальницький інтерфейс: реалізована підтримка декількох мов (англійська, білоруська, грузинська, російська, українська). Є можливість додати нову мову без участі розробників.

-

+

+

“Торгівля з коліс”: товар продається клієнту безпосередньо при його доставці, на місці у клієнта оформляється та роздруковується весь комплект документів купівлі-продажу (накладна, рахунок-фактура, прибутковий касовий ордер, пробивається касовий чек).

-

-

+

Інвентаризація: для проведення інвентаризації товарів “в машині” при “торгівлі з коліс”, а також для перенесення в мобільний пристрій з центральної БД стартових або коригувальних залишків товарів.

-

-

+

Облік складських операцій: операції навантаження товарів в машину і вивантаження товарів з машини.

-

-

+

Підтримка друку документів: підключення мобільних принтерів для оперативного друку документів у місці продажу.

-

-

+

Підтримка сканерів штрих-кодів: торговий агент може проводити інвентаризацію товарів у машині при торгівлю “з коліс”, а також використовувати сканер штрих-кодів для цілей мерчендайзинга.

-

-

+

 

Впровадження
Впровадження АМС “Агент +” полягає в інтеграції модуля обміну даними в облікову систему підприємства і установці АМС “Агент +” на мобільні пристрої торгових агентів.

Сумісність з обліковими системами
Завдяки конфігуруються ПО АМС «Агент +» може інтегруватися з різними інформаційними системами на підприємстві («1С: Підприємство», SAP, Oracle та іншими). Для системи «1С: Підприємство 7.7» і «1С: Підприємство 8» компанія «Агент Плюс» безкоштовно надає готові модулі інтеграції.

Вибачте, зараз комметарі закриті.

   
© 2012 "Агент Плюс" у Хмельницькому Suffusion theme by Sayontan Sinha