Переваги платформи 2.0

 

platform_bigПлатформа “Агент Плюс 2.0″ – програмний продукт категорії MEAP (Mobile Enterprise Application Platform), що дозволяє з мінімальними витратами розробляти бізнес-додатки для мобільних пристроїв під управлінням ОС Google Android (смартфони, планшетні комп’ютери) для автоматизації різних категорій мобільних співробітників.

В основу Платформи покладено принципи створення конфігурованих рішень, аналогічні тим, що використовуються в платформі “1С: Підприємство”, але з урахуванням специфіки роботи мобільних пристроїв. Платформа є простим для освоєння 1С-розробниками продуктом, що здатний вирішувати широкий спектр завдань мобільних співробітників.

Платформа “Агент Плюс 2.0″ складається з виконавчої машини (“Технологічна конфігурація”), яка встановлюється разом з розробленим додатком на мобільний пристрій,  та “Конфігуратора” – засобу розробки мобільних додатків. “Конфігуратор” включає в себе інструменти, що дозволяють редагувати вихідний код конфігурації на мові “L9″ (аналог вбудованої мови “1С”), діалогові форми, довідники, документи та інші об’єкти дерева конфігурації. “Конфігуратор” і NFR-ліцензія “Технологічної конфігурації” для тестування і демонстрації надається безкоштовно.

В даний час на базі Платформи “Агент Плюс 2.0″ створено два мобільних додатки – “Агент Плюс: Мобільна торгівля” та “Агент Плюс: Офіціант”. Ці додатки доступні у відкритих вихідних кодах (після купівлі ліцензії) і є відмінним прикладом для розробників, які вирішили допрацювати ці програми, або створити власні, використовуючи Платформу “Агент Плюс 2.0″.

© 2012 "Агент Плюс" у Хмельницькому Suffusion theme by Sayontan Sinha